Controle handicap speler met laatste EGA resp. Lokaal/Winter Q-kaart

NaamType kaartLaatste kaartledenadministratielaatste Q-kaart
Martens, Joost EGA19-04-201824,925,0
Ebeling, Paul EGA19-04-201824,023,9
Versteeg, Ans EGA24-09-201753,055,0
Versteeg, Ans Lokaal/Winter25-02-201854,051,0
Harkema, Gerard EGA29-10-201752,055,0
Harkema, Edwin EGA30-07-201752,055,0

Nog te controleren nieuwe EGA en/of Lokaal/Winter Q-kaarten

NaamType kaartDatum gespeeldHandicap startStableford scoreHandicap einde
Weterings, Frank EGA18-04-201837,00,037,0
Sluiter, Wendeline EGA18-04-201834,20,034,2
Aben, Jos EGA18-04-201834,519,034,6
Sebastian, Dorit EGA18-04-201828,20,028,2
Willemen, Wouter EGA19-04-201841,015,041,0
Kafoe, Martin EGA19-04-201826,831,026,8
Weterings, Peter EGA19-04-201823,326,023,4
Blaauw, Fred EGA19-04-201831,332,031,3